WIE WORDT DE NIEUWE MISTER GAY BELGIUM 2020? GLEN MANDOS? #PinkInOurLives #MGB2020

In Februari zijn de nieuwe twaalf kandidaten voorgesteld om Matthias De Roover op te volgen als de nieuwe Mister Gay Belgium 2020 op 17 oktober 2020.

Ondanks het Corona Virus proberen de jongens zich toch voor te stellen aan het grote publiek en te laten zien wie zij zijn en voor welk thema zij zich inzetten. Tijd dus om met PINK IN OUR LIVES alle kandidaten één voor één in de spotlight te zetten. Get surprised, intrigued and excited. De volgende kandidaat is GLEN MANDOS!!!

Bedankt alvast aan de fotografen Marc Drofmans, Karin Vermeiren, Emmanuel Deprijckere en Tom Vaes voor de fantastische foto’s van alle kandidaten en http://www.welovemisses.be voor de video’s in dit artikel.

Glen is 26 jaar, werkt als schrijnwerker en is woonachtig in de Limburgse Pelt. Naar aanleiding van zijn observatie dat velen binnen de LGBTI-gemeenschap een uitweg zoeken in alcohol- en drugsgebruik, waaronder een goede vriend die zelf overleed aan een drugsverslaving, hoopt hij deze problematiek bespreekbaar te maken. 

Waarom heb je jou zelf ingeschreven voor deze verkiezing en wat betekent Mister Gay Belgium voor jou?

“Wel… het verleden van de mensen rondom mij bestaat vooral uit psychische problemen die uitmonden in verslavingen in allerlei soorten. Ik heb persoonlijk al deze mensen zo goed mogelijk proberen te helpen, maar voor mijn beste vriend kwam alle hulp te laat, hij maakte een einde aan zijn leven door een overdosis drugs in te nemen.

Nu ik de laatste 2 jaar iets meer actief ben in de holebi gemeenschap en ook naar verschillende feesten ga, zie ik op enkele feesten veel drugs en alcohol verschijnen tot in de treuren toe. Dit baart me enorme zorgen en dat wil ik dan ook aanpakken. Toen ik Mister Gay Belgium zag voorbijkomen op social media dacht ik… dit is mijn kans om hier iets aan te veranderen. Dus bij deze sta ik hier”.

Waar gaat jouw campagne over en wat heeft het te maken met jou en waarom is dat thema voor jou zo belangrijk?

“Zie mijn vorig antwoord”.

Wat vind je van de kritiek dat er weinig diversiteit is tussen de keuze van de finalisten voor deze editie?

“Mijn menig hierover loopt lijnrecht tegenover deze stelling. Nu ik ieder van ons steeds beter en beter leer kennen is er 1 ding heel duidelijk, we strijden allemaal voor diversiteit en onze groep is daar een mooi voorbeeld van. Ik denk niet dat onze groep nog veel divers kon worden qua karakters, denkwijze, leeftijd, job, thema, …”.

Hoe was jouw coming out en hoe waren de reacties van je omgeving

“Mijn coming-out verliep niet zoals gepland, ik had het ook nog niet gepland.

Mijn eerste vriendje was een schoolgenoot van mij en we hadden onder elkaar afgesproken om het stil te houden. We waren geen 2 dagen verder en heel de school wist er van. Na deze gedwongen coming-out moest ik het ook wel tegen mijn ouders vertellen (moeder en stiefvader).Mijn moeder pakte het enorm positief op en zij is er dan ook mee naar mijn stiefvader gegaan. Haar antwoord op mijn coming-out was: zolang je maar gelukkig bent maar wees voorzichtig.

Ik wil er wel graag bij zeggen dat als mijn vader nog geleefd had, dat ik het misschien nooit gezegd zou hebben. De jaren nadien op school en nu ook op de bouw zijn enorm goed verlopen.Iedereen neemt me zoals ik ben en dat doet me deugd”.

Met welk dier mogen we jou vergelijken en waarom?

“Als het een mythische dier mag zijn zou ik zeggen een draak .Beschermend, brute uitstraling, zeker van zijn/haar stuk, en een gouden hart”!

Welke wijze raad zou jij geven aan jonge homo’s die nog niet uit de kast zijn gekomen?

“Doe het rustig aan. Leer eerst jezelf kennen, maar doe je niet anders voor als dat je bent. Puur zijn krijgt het meeste respect en ja het is niet altijd even makkelijk, maar moeilijk gaat ook. Verstop jezelf vooral niet en leer uit je gevoelens”!

Wat betekent Pride voor jou en wat of waar is voor jou het leukste Pride feest?

“Pride is voor mij eerder een feest om te laten zien hoe mooi het leven kan zijn en hoe divers we allemaal van elkaar zijn. De leukste Pride vind ik persoonlijk die van Amsterdam. Deze is enorm groot en trekt mensen van alle vormen en maten van over de hele wereld”!

Korte reactie op de volgende steekwoorden graag:

Favoriet land? “Spanje”!

Naughty or Nice: “Beide”

Favoriete Drag Queen: “Allemaal”!

Goede Eigenschap: “Luisteren en proberen te begrijpen”.

Slechte eigenschap? “Geduld”.

Boxers or briefs? “Geen van beiden”!

Wat vind je van pink in our lives website:(www.facebook.com/pinkinourlives):

”Educatief op een hoogte van nieuws in ons mooie LGBT+ milieu!”

Ontbijt op bed of dinner met 2: “Dinner met 2”!

Favoriete gay party? “H.I.M en OMG”.

Grootste angst: “Hoogte”.

Knapste man: “De man met rust in het hart, open in het hoofd en liefde in zijn leven!”

Mooiste lichaamsdeel van je zelf: “Armen”!

Happy single of partner: “Happy single”.

Doel in jouw leven: “Mensen helpen leren over het leven en zelf leren over het leven.”.

Tattoo’s: yess 6 stuks”.

Eerste liefde: “Overleden”.

Levensmotto: “Leef, leer, geniet en respecteer.”

Mister Gay Belgium Organisatie: “Diverse organisatie met een belangrijk maatschappelijk doel”.

Bedankt voor dit interview Glen en om onze lezers jou zo beter te leren kennen. Je kan stemmen via OutTv.

May the best GAY Ambassador win!!!

Please follow us for more at Facebook, Youtube, Instagram, Twitter or Tumblr.

Fill out your email address at www.pinkinourlives.com for more updates, news, stories, parties and more!!! DON’T SAY IT, BUT SPRAY IT!!!

lesley10

Big kiss,

Lesley Middleton, owner of  PINK IN OUR LIVES

Comment or sound off below ▼▼▼ THANK YOU!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.