Op zaterdag 23 Februari 2019 zal in Oudenaarde in Salons Mantovani een nieuwe Miss Travestie BelgiĂŤ gekroond worden. Wie wordt de opvolgster van Miss Travestie BelgiĂŤ 2018 Pharah Day?
5 nieuwe kandidaten dingen mee naar het felbegeerde kroontje en Pink In Our Lives had het genoegen om de 5 kandidaten op voorhand te mogen interviewen en hopelijk komen we nu al wat meer te weten over deze dames. De derde dame van de vijf kandidaten is nummer vier Miss Thalia.
Beste Thalia, allereerst proficiat met uw deelname. Vertel misschien al iets meer over wie Miss Thalia is en wat je doet in het dagdagelijkse leven?
âHoi hoi, eerst en vooral bedankt voor uw felicitaties en uw interesse in mijn deelname van Miss Travestie BelgiĂŤ 2019. Mijn naam is Miss Thalia en in het dagelijkse leven ben ik Frederic Coosemans, iedereen noemt me FrĂŠ, afkomstig uit het Oost Vlaamse Zele. Iemand die eigenlijk al ongeveer een 16 jaar in het travestiemilieu meedraait, eerst als danser en nu ongeveer 6 jaar als travestie. In het dagelijkse leven ben ik commercieel bediende in een fabriek in Lokeren. Reeds een 3 tal jaar getrouwd met men echtgenoot Jan (Yanaika Delight) met wie ik wekelijks de bĂźhne deel samen met onze vast travestiegezelschap âMadame Zaza Projectâ. Als je me vraagt wie is Miss Thalia, wel dan zou ik zeggen een artieste die super graag op podium staat en die graag het publiek entertaint. Ik ben vooral gekend als een persoon die vooral uptempo nummers brengt met de nodige choreos maar ook een ballade met de nodige inleving ga ik niet uit de weg. Miss Thalia werd in 2012 Miss Summerqueen en in 2016 werd ze Miss Dragqueen de Panneâ.
Waarom dingt u mee om de felbegeerde kroon van Miss Travestie BelgiĂŤ 2019?
âWel eerst en vooral ben ik iemand die elk jaar naar Miss Travestie BelgiĂŤ ga kijken en elk jaar opnieuw zit ik op het puntje van men stoel, en elke keer denk ik daar wil ik ooit ook staan. Die show, die acts, ⌠FENOMENAAL Reeds 3 jaar twijfelde ik om mee te doen en dit jaar nam ik de beslissing en wil er 300% voor gaan. Zoals hierboven reeds vermeld heb ik al enkele verkiezingen kunnen meedoen en hierdoor wat ervaring op gedaan en natuurlijk mag de Grootste verkiezing van BelgiĂŤ namelijk. âMiss Travestie BelgiĂŤâ niet missen op mijn travestie CV .â
Wat mogen wij van u als kandidaat op de grote avond op 23 Februari verwachten?
âVeel ga ik nog niet prijs geven, maar ik wil op 23 februari vooral show neerzetten. Acts waar de mensen/het publiek ten volle van gaan genieten. Voor mij is elke verkiezing of elke show nog steeds belangrijk dat de mensen met een goed gevoel naar huis gaan. En vooral er een lap op geven en een feestje bouwen met iedereen en vooral met men medekandidaten.â
Wat zijn uw sterke en minder sterke eigenschappen als persoon en kandidaat?
âSterke punten denk ik dan mijn verleden als danser en mijn doorzettingsvermogen. Mijn minder sterke eigenschap is dan weer het in bedwang houden van men zenuwen. Gelukkig heb ik daarvoor de juiste mensen rondom mij die klaar staan met raad en daad en die klaar staan met de juiste woorden op de juiste momenten.â
Er zijn al veel kandidaten en winnaars geweest de afgelopen jaren. Wie springt er voor jou uit of is een grote voorbeeld en waarom?
âHet klinkt misschien clichĂŠ maar voor mij alle kandidaten / winnaars. Je merkt vooral dat alle kandidaten er heel wat werk hebben ingestoken. Je moet hier eerlijk in zijn, de ene winnaar is al meer uw ding dan een ander, en niet altijd is de winnaar de persoon die jouw voorkeur heeft. Maar ik vind het chapeau voor alle artiesten die ooit hebben meegedaan aan Miss Travestie BelgiĂŤ of de kandidaten die ooit nog zullen meedoen, want het is dankzij hun en de organisatie dat er elk jaar zo een fantastische verkiezing op poten kan gezet wordenâ.
Als u de kroon en titel mag binnenslepen welke bekende knappe man zou u willen om aan uw zijde te staan en jou te vergezellen bij alle red carpet events?
âOei oei das moeilijk. Mag ik een mengeling maken? De looks van Louis Talpe of Henny Seroeyen, de charmes van Kurt Rogiers, de Humor van Jacques vermeire en iemand met de modekennis als modegoeroe Jani Kazaltzis, zodat ik er elke keer opnieuw modieus sta. Ja; laten we in het Belgenlandje blijven want als ik in buitenland ga kijken wordt het nog moeilijkerâ.
Wat zou je aan onze lezers en ook toeschouwers kunnen melden dat waarschijnlijk weinig mensen over jou zouden weten? Tell us a secret!!!
âEuhm no comment. Lol. Hahaha, nee eigenlijk geen idee. Ik ben een eerlijke persoon en vrienden en kennissen kennen me zoals ik echt ben. Ook men alter ego en ikzelf zijn in het dagelijkse leven zo goed als gelijk, behalve dat ik als alter ego Miss Thalia al wat meer durf en misschien soms een grotere mond opzet dan als FrĂŠ. Maar beide staan steeds klaar voor iedereen, heb een luisterend oor en weet wat ik wil en ga er steeds volledig voorâ.
Als laatste nog wat snelle en korte reacties op de volgende stellingen/quotes?
Favoriet land: âLa douce Franceâ
Naughty or Nice: âNice met een Naughty kantjeâ.
Trouwen of kinderen: âTrouwen, ben trouwens reeds 3 jaar gelukkig getrouwd met men man Jan en dat er nog veel jaren mogen bijkomenâ
Grootste angst: âSpinnen en slangenâ
Boxers of briefs: âBoxersâ
Leukste gay party: âGay Pride 2017 toen we op de wagen van Drag Queens United BelgiĂŤ stonden en na de parade ook daarvoor konden optreden. FEESTJE!â
Eerste liefde: âEuhm???? Moet ergens iemand op school geweest zijn vermoed ik. Geen flauw idee meerâ
Slechtste eigenschap: âSoms zenuwachtigâ
Mooiste eigenschap: âLuisterend oor en steeds klaar staan voor vriendenâ.
Pink In Our Lives organisatie: âBlijven doorgaan met jullie prachtige werk/artikels. Best LGBT Source ever!â.
Lichaamsdeel waar je trots op bent: âDas nog zo een moeilijke, euhm mijn kleine teenâ
Doel in je leven: âGelukkig en gezond zijn en nog lang mogen verder optreden en de mensen gelukkig maken. En wie weet in februari de titel van Miss Travestie BelgiĂŤ mee naar huis nemenâ.
Favoriete internationale dragqueen: âBianca Del Rioâ.
Ontbijt op bed of dinner for 2: âDinner for 2 pleaseâ
Gentse Feesten of Sportpaleis: âGentse feestenâ
Donald Trump: âNee bedankt!â.
Valse wimpers of valse nagels: âValse wimpersâ
Miss Travestie BelgiĂŤ verkiezing/organisatie: âWil ik nu alvast bedanken voor ons te kans te geven om te stralen tijdens dit groot evenement. Bedankt om ons BelgiĂŤ landje hierdoor op de kaart te zetten binnen het travestie/dragqueenmilieuâ.
Please follow us for more at Facebook, Youtube, Instagram, Twitter or Tumblr.
Fill out your email address at www.pinkinourlives.com for more updates, news, stories, parties and more!!! DON’T SAY IT, BUT SPRAY IT!!!
Big kiss,
Lesley Middleton, owner of PINK IN OUR LIVES
Comment or sound off below ??? THANK YOU!!!