Op zaterdag 23 Februari 2019 zal in Oudenaarde in Salons Mantovani een nieuwe Miss Travestie Belgiรซ gekroond worden. Wie wordt de opvolgster van Miss Travestie Belgiรซ 2018 Pharah Day?
5 nieuwe kandidaten dingen mee naar het felbegeerde kroontje en Pink In Our Lives had het genoegen om de 5 kandidaten op voorhand te mogen interviewen en hopelijk komen we nu al wat meer te weten over deze dames. De eerste dame die de spits afbijt is kandidate nummer vijf Victoria Desteny.
Beste, allereerst proficiat met uw deelname. Vertel misschien al iets meer over wie Victoria Desteny is en wat je doet in het dagdagelijkse leven?
โIn het dagelijkse leven ben ik Michael Lonneville, geboren te Brugge, maar woonachtig te Gent, waar ik uitbater ben van een brasserie in het centrum. Als showqueen ben ik Victoria Desteny. Ik ben een 7 tal jaar actief geweest als showqueen, waaronder ik ook Miss Dragqueen De Panne 2008 en Miss Nights of the Queens 2010 ben gewordenโ.
Waarom dingt u mee om de felbegeerde kroon van Miss Travestie Belgiรซ 2019?
โWel ik ben nu een 6tal jaar gestopt met optreden maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan dus om mij terug voortestellen in het wereldje vol glitter en glamour heb ik besloten mee te dingen naar het kroontje.โ
Wat mogen wij van u als kandidaat op de grote avond op 23 Februari verwachten?
โOh let us keep that a secret ๐ Haha, neen hoor, wat mag je verwachtenโฆ a lot of sparkle and a bit of mystery.โ
Wat zijn uw sterke en minder sterke eigenschappen als persoon en kandidaat?
โWel ik heb natuurlijk het geluk dat ik heb mogen samen werken met grote travestie gezelschappen zoals les Folles De Gand & The Sparkling Diamonds, dus zo heb ik wel wat ervaring opgedaan. Misschien is dat wel 1 van mijn sterktes, minder sterke eigenschap is presenteren al hoewel ik daar wel goed op geoefend heb.โ
Er zijn al veel kandidaten en winnaars geweest de afgelopen jaren. Wie springt er voor jou uit of is een grote voorbeeld en waarom?
โOh dan moeten we al even terug in de tijd he, zeker om mijn voorbeeld te kunnen zijn. Maar dat is Vanessa van Cartierโ.

Als u de kroon en titel mag binnenslepen welke bekende knappe man zou u willen om aan uw zijde te staan en jou te vergezellen bij alle red carpet events?
โJij haha :Dโ. (Good answer haha en the invitation stands; yours truly Pink In Our lives)
Wat zou je aan onze lezers en ook toeschouwers kunnen melden dat waarschijnlijk weinig mensen over jou zouden weten? Tell us a secret!!!
โLet us keep secrets a secret ;-)โ.
Als laatste nog wat snelle en korte reacties op de volgende stellingen/quotes?
Favoriet land: โThailandโ
Naughty or Nice: โA bit of bothโ.
Trouwen of kinderen: โGeen van beide tenzij ik een miljardair vind :Dโ
Grootste angst: โSharksโ
Boxers of briefs: โNakedโ
Leukste gay party: โLa Demenceโ
Eerste liefde: โNiet de moeite om te besprekenโ
Slechtste eigenschap: โKoppigโ
Mooiste eigenschap: โGeduldigโ
Pink In Our Lives organisatie: โTop organisatieโ.
Lichaamsdeel waar je trots op bent: โMijn putje in mijn wangโ
Doel in je leven: โEnjoy Life.โ
Favoriete internationale dragqueen: โAquariaโ
Ontbijt op bed of dinner for 2: โDinner for 2โ
Gentse Feesten of Sportpaleis: โGentse Feesten off courseโ
Donald Trump: โWel laat ons over die man maar zwijgen, want je zou het moeten censureren ;pโ.
Valse wimpers of valse nagels: โWimpersโ
Miss Travestie Belgiรซ verkiezing/organisatie: โBeste verkiezing voor travestiesโ
Please follow us for more at Facebook, Youtube, Instagram, Twitter or Tumblr.
Fill out your email address atย www.pinkinourlives.com for more updates, news, stories, parties and more!!! DON’T SAY IT, BUT SPRAY IT!!!
Big kiss,
Lesley Middleton, owner ofย PINK IN OUR LIVES
Comment or sound off below ??? THANK YOU!!!